Cantabile - The London Quartet/Resim Heykel Müzesi-Ankara

Cantabile - The London Quartet/Resim Heykel Müzesi-Ankara
Cantabile - The London Quartet/Resim Heykel Müzesi-Ankara

Tarih: 26 Mart 2014 20:30

Yer:Resim Heykel Müzesi, Ankara

Bilet Fiyatları: 30 TL
Bilet için tıklayın...

Kraliçe'nin müzisyenleri uzun aradan sonra tekrar Ankara'da!

Michal Steffan, Mark Fleming, Richard Bryan ve Steve Van Den Broeck'dan oluşan ünlü İngiliz vokal topluluğu Cantabile, Ankaralı hayranları ile buluşuyor.

Klasik koral eserlerin yanı sıra eğlendirici komik eserleri de repertuvarında bulunduran topluluk, sahne performansı ve izleyicilerle kurduğu sıcak iletişim ile dünyanın sayılı kabare-vokal topluluklarından biri olarak anılıyor. İngilizlerin vokal müzikteki dört efsanesinden biri olarak anılan topluluk, 25 yılı aşkın sürede dünyanın pek çok ülkesinde 2 bini aşkın konser verdi ve 200 TV programına katılarak 15 albüm kaydetti. Cambridge ekolünden gelen topluluk, Buckingham Sarayı'nda ve Kraliyet Yatı'nda defalarca Kraliçe'nin karşısında sahne aldı.

New York'ta Carnegie Hall'da, Londra'da West End'de müzikaller, BBC Big Band ile caz konserleri, Covent Garden'da operalar, Proms'da 40 bin seyirciye klasik parodiler sunarak, birbirinden çok farklı müzik geleneklerinin dikkate değer bir bileşimini ortaya koymaktadır. 1982'den beri izleyicilerini inanılmaz genişlikteki repertuvarlarıyla şaşırtan ve sahne gösterileriyle sınırsız eğlence vaat eden dörtlüyü Ankara'da tekrar izleme fırsatı elinizde!


Facebookta Paylaş
 
Angora Sanat
ANGORA SANAT Türkiye'nin Kültür, Sanat ve Yaşam Portalı - Tüm Hakları Saklıdır © 2012
Web Tasarım Web Hosting Ankara : GLOBALNET