Jülide Özçelik/ODTÜ Konseri

Jülide Özçelik/ODTÜ

Jülide Özçelik/ODTÜ Konseri

Tarih:25 Mart 2014 20:00
Yer:ODTÜ Kültür ve Kongre Merkezi Kemal Kurdaş Salonu, Ankara
Bilet Fiyatları:40-30-10

Bilet için tıklayınız...

Başarılı vokal Jülide Özçelik, ODTÜSanat 15 kapsamında vereceği konserde 25 Mart'ta Kültür ve Kongre Merkezi'nde sahne alıyor.
İstanbul doğumlu Jülide Özçelik, Bilgi Üniversitesi Müzik bölümünde Nükhet Ruacan ve birçok değerli akademisyenle çalışarak Vokal Performans bölümünden mezun oldu.

Bize ait ama evrensel standartlarda ve Türkçe sözlü bir albüm yapma fikriyle yola çıkan şarkıcı, kendi bestelerini ve sevdiği eserleri müzisyen arkadaşlarıyla birlikte yorumlayarak Jazz İstanbul Volume-1 ve 2011 Aralık ayında Jazz İstanbul Volume-2 adlı albümlerini müzikseverlerin beğenisine sundu. Bu albümlerdeki tüm düzenlemeler ise Cem Tuncer'e aittir.

İyi müzik yapmak fikriyle yola çıkan Jülide Özçelik, birçok yerel ve uluslararası festivalde konserler verdi. Özçelik, bu performanslarına devam ediyor.
ODTÜSanat 15'te gerçekleştireceği bu konserde sanatçı, hem kendi hem de çeşitli şarkılardan oluşan konser programı ile sahne alıyor. Sahnede Jülide Özçelik ile beraber gitarda Cem Tuncer, piyanoda Ercüment Orkut, elektrik basta Efecan Tuncer ve davulda Ediz Hafızoğlu eşlik ediyor.

Facebookta Paylaş
 
Angora Sanat
ANGORA SANAT Türkiye'nin Kültür, Sanat ve Yaşam Portalı - Tüm Hakları Saklıdır © 2012
Web Tasarım Web Hosting Ankara : GLOBALNET